امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 49828 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • آماده باش بهداشت و درمان اهر د نوروز۹۷

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار سلامت و پزشکی , ارسباران | تعداد بازدیدها : 188 بازدید نفر
 • آماده باش کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر در ایام نوروز۹۷

   


  تمامی واحد های حوزه بهداشت و درمان شهرستان اهر برای خدمت رسانی در ایام نوروز ۹۷ از آماده باش کامل برخوردار هستند.
  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر؛ “سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان” ، در جلسه هماهنگی برون بخشی طرح بسیج سلامت نوروزی که با هدف ارتقاء سطح بهداشت شهرستان واستقبال ازمسافران نوروزی برگزار شده بود، از آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سه حوزه بهداشت ، درمان و فوریت های اورژانس ۱۱۵ خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته درون سازمانی در حوزه های فوق تمامی واحد ها به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مردم هستد.

   

  دکتر “نیرپور” با اشاره به ضرورت همدلی و اتحاد بین دستگاه های مختلف در پیشگیری و کنترل برخی مسائل و مشکلات در حوزه سلامت افزود: امیدوارم در سایه همکاری اعضای این جلسه شهروندان و مسافران نوروزی شهرستان در طول ایام نوروز در حوزه سلامت با مشکل خاصی روبه رو نشوند.

   

  وی با شاره به تعطیلی ادارات در ایام نوروز و فرصت طلبی برخی از کسبه ها و صاحبان مشاغل نسبت به انجام تخلف و رعایت نکردن مسائل بهداشتی گفت: از ۱۵ ام اسفند ۹۶ تا ۱۵ ام فروردین ۹۷ بازدید های همکاران بهداشت محیط از اماکن و مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی از حساسیت خاصی برخوردار خواهد بود، به طوریکه از ساعت ۸ صبح تا ۸ عصر بازدید های ویژه ای از مراکز خواهند داشت و از ساعت ۸ عصر تا ۸ صبح نیز (اوقات شب) بازدید ها به صورت “آنکال” خواهد بود.

   

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر ازعموم شهرندان خواست ، در صورت داشتن شکایت، پیشنهاد و مشکلات بهداشتی با شماره های تلفن های ۱۹۰ (سامانه مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی) و ۹۱۳۱ بهداشت محیط تماس بگیرند.

   

   

  وی با اشاره به حساسیت خدمات اورژانس” ۱۱۵” گفت: متاسفانه برخی از شهروندان به صورت ندانسته و ناخواسته با مزاحمت های تلفنی منجر به آزار و اذیت همکاران اورژانس می شوند که این گونه اقدامات در برخی موارد نتایج جبران ناپذیری به بیماران اورژانسی می زند .

   

  در ادامه این جلسه رئیس بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر نیز ضمن انتقاد از استقرار کانکس های میوه فروشی در جوار درب ورودی بیمارستان گفت: در صورت بروز حوادث بحرانی مثل زلزله و … این کانکس ها و ترافیک ناشی از آنها علاوه بر بار فرهنگی منفی شان مشکلات بسیار جدی بر روند امداد رسانی و خدمات درمانی وارد خواهد نمود که قابل جبران نخواهد بود.

   

  دکتر مهدی زاده ، از مسئولین شهرداری خواست ، نسبت به رفع این مشکل ورود جدی و مناسبی داشته باشند .
  گفتنی است ؛ نمایندگان دستگاه های حاضر در این جلسه ضمن اعلام آمادگی شان نسبت به همکاری در طرح بسیج سلامت نوروزی ، مسائل و مشکلات موجود در این حوزه را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

  نظرات کاربران در مورد "آماده باش بهداشت و درمان اهر د نوروز۹۷"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/