امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 49391 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • سن اعتیاد به ۱۵ سال رسیده است

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار منتخب , ارسباران | تعداد بازدیدها : 167 بازدید نفر
 •  

  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌شرقی:
  دشمن با ترویج موادمخدر می‌خواهد از ایران اسلامی انتقام بگیرد/متأسفانه سن اعتیاد به موادمخدر صنعتی روز به روز پایین می‌آید/سن اعتیاد به ۱۵ سال رسیده است
  دبیر شورای عالی مبارزه با مواد مخدرآذربایجان‌شرقی با تأکید بر ضرورت مبارزه جدی با قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان موادمخدر گفت: دشمن همت و اراده خود را به کار بسته تا با ترویج موادمخدر و اعتیاد جوانان، از ملت ایران انتقام بگیرد.
   
   
   
   

  به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، محمدعلی نصرتی ظهر امروز در نشست با مدیران استان اظهار کرد:دشمن برنامه‌ریزی کرده تا با ترویج بلای خانمانسوز اعتیاد در بین جوانان و با استحاله جوانان آنها را آلوده به موادمخدر به خصوص موادمخدر صنعتی کند.

  دبیر شورای عالی مبارزه با مواد مخدرآذربایجان‌شرقی افزود: در این راه از هر ترفندی به اشکال مختلف در قالب داروهای نیروزا، آدامس و سایر زمینه‌های مختلف که جوانان به آنها علاقه دارند،استفاده کرده تا این قشر تأثیرگذار و جوان جامعه را آلوده کند.

  وی گفت: باید در این راستا همه حساس باشیم و احساس مسؤولیت کنیم و در تمام مراکز آموزشی، دانشگاهی، مدارس و مکان‌ای عمومی به این معضل مهم اجتماعی بپردازیم و خطر اعتیاد و عوارض جانبی آن را برای خانواده‌ها تبیین کنیم.

  نصرتی افزود: اگر همت و اراده جدی از خود نشان ندهیم قطعاً خانواده‌ایی در شرف آسیب و اعتیاد به موادمخدر و روان‌گردان روز به روز بیشتر خواهد شد.

  دبیر شورای عالی مبارزه با مواد مخدرآذربایجان‌شرقی تاکید کرد:همه باید در این خصوص با احساس ضرورت به آگاه‌سازی و به خصوص جوانان،تلاش مضاعف کنیم و در این خصوص نقش خانواده‌ها بسیار مهم است.

  وی گفت: متأسفانه سن اعتیاد به موادمخدر صنعتی روز به روز پایین می‌آید و هم اکنون سن اعتیاد به ۱۵ رسیده است و اگر راهکاری مناسب در این خصوص صورت نگیرد، قطعاً مشکلات و معضلات جدی گریبانگیر جامعه خواهد شد.

  مشاور عالی استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب از سوی مسؤولان شهرستان و خیران در جهت اشتغال‌زایی خانواده‌های معتادان و بعد از ترک اعتیاد برای خود این افراد تأکید کرد.

  وی افزود: اگر تدبیر و برنامه لازم در این خصوص صورت نگیرد قطعاً علاوه بر گرفتاری خانواده ،جمع دیگری نیز به این‌گونه افراد مبتلاء به اعتیاد اضافه خواهد شد.

  دبیر شورای عالی مبارزه با مواد مخدرآذربایجان‌شرقی، اصلی‌ترین راه مبارزه با موادمخدر را برنامه‌های روشنگری و پیشگیری در بین خانواده‌ها و جوانان ذکر کرد.

  نظرات کاربران در مورد "سن اعتیاد به ۱۵ سال رسیده است"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/