امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 49266 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • کسانی که موجب ابطال انتخابات مجلس در اهر و هریس شدند ظلم مضاعفی به منطقه کردند

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , ارسباران , خبر ویژه | تعداد بازدیدها : 196 بازدید نفر
 • معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی:

   کسانی که موجب ابطال انتخابات مجلس در اهر و هریس شدند ظلم مضاعفی به منطقه کردند

   معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دشمن در فکر ایجاد بحران در کشور است، گفت: امروز برنامه دشمن ایجاد اختلاف بین نیروی انقلابی بوده و همه ما باید با وحدت و همدلی فرصت سوء استفاده دشمن را بگیریم.

   به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، سعید شبستری‌خیابانی دیشب در آیین معارفه و تودیع فرماندار جدید شهرستان اهر اظهار داشت: ابطال انتخابات باعث شد که این شهرستان قریب به دو سال از انتخابات نماینده مجلس که نقش اساسی در پیگیری مطالبات منطقه‌ای دارد از آن محروم شود.

   وی افزود: تمکین به قانون وظیفه ما بود و همین کار و انجام دادیم ولی این امر ظلمی بزرگ برای منطقه بود.

   این مقام مسوول ضرورت برون رفت از وضعیت فعلی را اجرای مدیریت جهادی و انقلابی ذکر کرد و افزود: مدیری که تنها برنامه‌اش اجرای برنامه‌ای روتین اداری است به درد مدیریت جهادی نمی‌خورد و ما با اینگونه مدیران ضعیف نیازی نداریم و باید مدیری انتخاب کنیم که شبانه روز در فکر خدمت به مردم و دغدغه‌اش حل مشکلات مردم در حوزه فعالیت خود باشد.

   وی گفت: دیگر انتخابات تمام شده و همه باید دست به دست هم دهیم تا اهداف نظام و انقلاب و سیاست‌های دولت را در بحث اشتغال و سرمایه‌گذاری و توسعه سایر بخش‌ها به نحو احسن و ممکن به سرانجام  شبستری تاکید کرد: همچنانکه رئیس جمهور متعلق به همه مردم است، استاندار، مدیران کل و فرمانداران نیز فرماندار همه آحاد مردم هستند نه نماینده یک قشر یا حزب خاص و باید همه با تعامل و همفکری در فکر  معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: باید مرز بندی‌ها را از بین ببریم و فضایی را فراهم کنیم تا یکدیگر را در مقابل هم قرار نداده تا دشمن فرصت استفاده از این اختلافات را نداشته باشد.

   وی تأکید کرد: امروز برنامه دشمن ایجاد اختلاف بین نیروی انقلابی بوده و همه ما باید با وحدت و همدلی فرصت سوء استفاده دشمن را بگیریم.

   شبستری با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی منطقه ارسباران و شهرستان اهر افزود: انتظار داریم فرماندار جدید اهر از قابلیت‌های معدنی و گردشگری و کشاورزی منطقه برای ایجاد اشتغال پایدار تلاش مضاعف کند.

   این مقام ارشد استانی افزود: دشمن در فکر ایجاد بحران در کشور بوده اما به برکت نیروهای نظامی و انتظامی، امنیت و قضایی استان آذربایجان‌شرقی رتبه برتر امنیتی را در کشور دارد و این به برکت ایثارگری‌ها و تلاش دستگاه‌های ذیربط و خون پاک شهداست و این صندلی‌هایی که مدیران و مسوولان به آن تکیه زده‌اند در سایه خون پاک شهدا بوجود آمده که باید همه این دستاوردها را پاس بداریم.

  نظرات کاربران در مورد "کسانی که موجب ابطال انتخابات مجلس در اهر و هریس شدند ظلم مضاعفی به منطقه کردند"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/