امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ | کد خبر : 49184 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • آمار جمعیتی ایران در سازمان‌های نظامی و امنیتی آمریکا بررسی می‌شود

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , ارسباران , خبر ویژه | تعداد بازدیدها : 258 بازدید نفر
 • مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه عاشورا:
  آمار جمعیتی ایران در سازمان‌های نظامی و امنیتی آمریکا بررسی می‌شود
  اهرنما،مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه عاشورا گفت: ایمان و حیاء لازم و ملزوم یکدیگر بوده و اگر یکی از آنها نباشد دیگری نیز نمی‌تواند باشد.
   

  به گزارش اهرنما به نقل از  خبرگزاری فارس از اهر،  حجت الاسلام ابوالفضل ولایی ظهر امروز در تجمع  مدافعان  حریم خانواده  در  اهر اظهار داشت: برخی از حکما و اندیشمندان ما حتی حیا را از ایمان نیز بالاتر می‌دانند. ملاصدرا نیز بر این امر تاکید دارند که  مسئله حیا، وجه تمایز حیوان و انسان است.  

   

  وی در خصوص طوفان فروپاشی جنسی که بشریت امروزی به خصوص اروپا به آن مبتلا شده، گفت: این طوفان جنسی در ۵۰ سال گذشته روی‌داده است، یکی از علت‌های آن انحرافی است که در برخی ادیان ابراهیمی روی‌ داده است و این انحرافات در برخی خانواده‌های غربی روشن و محرز است.

   

  این مقام مسؤول افزود: امروزه در غرب دیگر مسئله‌ای به اسم ازدواج یا طلاق نیست و با هرکسی که دوست داشته باشند، زندگی می‌کنند و هر وقت که دیدند نمی‌توانند ادامه دهند، می‌روند و با کس دیگری زندگی می‌کنند. حتی بچه‌دار می‌شوند بدون اینکه ازدواج داشته باشند.

   

  مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه عاشورا در خصوص مسائل جنسی در غرب گفت : تا ۵۰ سال پیش در آمریکا ۹۵ درصد مردم بالغ زیر ۲۵ سال ازدواج می‌کردند. در این میان موسسه‌ای با انتشار آمار دروغ و وارونه به مردم القا کرد که از این آمار که ازدواج‌کرده‌اند ۹۵ درصد متأهل‌های مجرد هستند و به همدیگر خیانت می‌کنند. آرام‌آرام این تفکر و فروپاشی جنسی تزریق شد به عالم. در آمریکا رشد جمعیت ۳٫۵ درصد بود که رسید به ۱٫۸ درصد و  تلاش دارند این  موارد را آرام‌آرام به کشورهای اسلامی نیز توسعه و تعمیم دهند.

   

  ولایی در ادامه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و دغدغه‌های معظم‌له در مسائل و مشکلات فرهنگی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در برخی موارد در مجلس و نه در دولت‌ها رسیدگی جدی به این مشکلات فرهنگی نشده است. 

   

  وی تاکید کرد:امروز که تنظیم خانواده در اروپا را به‌ هم‌ ریخته‌اند، می‌خواهند در ایران نیز عملیاتی کنند. در استان ما که یک استان ولایت‌مدار و مذهبی است، نرخ رشد جمعیت رسیده به ۱٫۸، این یعنی در شهری مانند تبریز به هر خانواده نیم کودک می‌رسد.

   

  ولایی در خصوص بهانه‌های اقتصادی برای کاهش جمعیت اذعان داشت: برخی موضوع اقتصادی را دلیل کم شدن نرخ افزایش جمعیت می‌دانند، اگر موضوع اقتصادی مطرح بود، باید نرخ افزایش جمعیت در روستاها که امکانات کمی دارند، پایین بود، ولی قضیه برعکس است در تهران و کلان‌شهرها که امکانات زیادی دارند، نرخ رشد جمعیت کم‌تر از روستاها و بخش‌های کوچک است.    

   

   مسؤول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عاشورا افزود: متاسفانه برخی افراد هرقدر تمکن مالی و امکانات هم  داشته باشند، به یک بچه بسنده می‌کنند. بعد از گذشت مدتی بچه‌ها باید مفهوم خاله،عمه، دایی و عمو را در کتاب‌ها بخوانند. 

   

  وی افزود: سیاست تنظیم خانواده که برخی کشورها پیگیر آن هستند، باعث خطر انقراض کشوری مانند شیلی شده است که تعداد تولد کم‌تر از مرگ‌ومیر است. توسعه و پیشرفت یک کشور بر پشتوانه نیروی جوان آن کشور است.

   

  ولایی در خصوص خطر پیر شدن نسل‌های آینده تصریح کرد: امروزه آمار جمعیتی ایران در سازمان‌های نظامی و امنیتی آمریکا بررسی می‌شود و از این روند بسیار خوشحالند، چون پس از مدتی دیگر نیروی جوانی برای مقابله با استکبار  وجود ندارد.

   

  این کارشناس دینی گفت: امروز آمریکا در برخی مسائل کشور ایران را تحریم کرده‌اند ولی فقط در یک مسئله استثنا قائل‌ شدند و آن نیز امکاناتی مانند رسانه‌ای و ماهواره است که از آن برای ترویج فرهنگ منحط  غربی سود می‌برند.
   
  وی تاکید کرد:  دشمن با ترفندهای مختلف در این زمان سعی دارد معیارها و الگوهای ما را از پیامبر(ص) و اهل‌بیت (ع) به‌ طرف افراد بی‌خانواده و بی‌پدر بکشاند. در کشور ما هم‌اکنون در صداوسیما مشکلی وجود دارد که برخی افراد را به‌ عنوان الگو معرفی می‌کنند که با خانواده مشکل دارد و مانند لباس عوض کردن زن خود را طلاق داده و عوض می‌کند.

  نظرات کاربران در مورد "آمار جمعیتی ایران در سازمان‌های نظامی و امنیتی آمریکا بررسی می‌شود"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/