امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 49101 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • انتفاضه فلسطین برگرفته از روز جهانی قدس است

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار مذهبی , اخبار منتخب , ارسباران | تعداد بازدیدها : 320 بازدید نفر
 • امام جمعه اهر:
  انتفاضه فلسطین برگزفته از روز جهانی قدس است
  امام جمعه اهر انتفاضه فلسطین را برگرفته از روز جهانی قدس عنوان کرد.

  حجت الاسلام والمسلمین جواد حاجی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهر روز جهانی قدس را یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی در حمایت از ملت مظلوم و تحت ستم فلسطین اعلام کرد و اظهار داشت: حضرت امام(ره) با این نامگذاری بار دیگر مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رساند.

  وی با اشاره به تبلیغات دشمنان نظام و انقلاب و توطئه های مختلف استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی گفت: دشمن در تلاش است با ترفندها و تبلیغات مختلف از طریق رسانه‌های استکباری این روز مهم و سرنوشت‌ساز را برای ملت فلسطین و مسلمانان دنیا کم‌رنگ جلوه دهند که قطعاً حضور پرشور و حماسی مسلمانان آزاده دنیا در راهپیمایی عظیم این روز در اقصی نقاط دنیا ،بار دیگر مظلومیت فلسطین و اشغالگری و جنایات زژیم غاصب صهیونیستی را به دنیا نشان خواهد داد.

  این مقام مسئول افزود: مردم وفادار و همیشه در صحنه ایران اسلامی بخصوص مردم ولایتمدار شهرستان اهر با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور مثال زدنی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر نفرت ابدی خود را از آمریکا ،رژیم صهیونیستی و اعمال خیانتکارانه آنها و مزدوران داعش اعلام و حمایت خود را با مشت‌های گره کرده و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از ملت فلسطین اعلام خواهند داشت.

  حاجی زاده افزود: حضرت امام(ره) با نامگذاری روز جهانی قدس کمر رژیم غاصب صهیونیستی را شکستند و اهمیت این روز زمانی مشخص می شود که تمامی انتفاضه های قدیم و جدید بعد از نامگذاری روز جهانی قدس اتفاق افتاده است.

  وی در قسمتی دیگر از سخنان خود ضمن محکوم کردن حرکت‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا و تهدیدهای بی ارزش آنها در تحریم ایران اسلامی گفت: ملت ایران دراین تحریمها آبدیده شده اند و این گونه اعمال نابخردانه تأثیری در اراده ملت ایران ندارد.

  امام جمعه اهر افزود: متأسفانه امروز آنهایی که دم از حقوق بشر می‌زنند خودشان ناقض حقوق بشر و منشاء و حامی تروریست هستند و حمایت آمریکا از عربستان سعودی نشان از بذل و بخششهای حکام سعودی به آمریکا می باشد در حالی که سعودی یکی از ناقضان اصلی حقوق بشر و از حامیان داعش هستند.

  نظرات کاربران در مورد "انتفاضه فلسطین برگرفته از روز جهانی قدس است"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/