امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 49066 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • برخی در صدد دوست جلوه دادن شیطان بزرگ در کشور هستند

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار سیاسی , اخبار منتخب , ارسباران | تعداد بازدیدها : 460 بازدید نفر
 • مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عاشورا:
  برخی در صدد دوست جلوه دادن شیطان بزرگ در کشور هستند
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عاشورا گفت: عده ای مرعوب غربی در داخل کشور در صدد، دوست جلوه دادن شیطان بزرگ آمریکا در کشورمان هستند.
   

  به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، حجت الاسلام ابوالفضل ولایی ظهر امروز در یادواره شهید آبروی محله که در روستای دایلار اهر با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد اظهار داشت: برخی افراد در تلاش هستند با کمرنگ کردن ایثارگری شهدا به مردم تلقین کنند دشمن شهدا، اکنون دوست ما شده و آمریکا خوی شیطانی ندارد.

  وی به ارزش والای شهدا در پاسداری از حریم ولایت و نظام اشاره کرد و افزود: شهدا با ایثار جان خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و یاد و نام شهدا همیشه در یادها زنده خواهد ماند و خداوند در قرآن کریم از شهدا به عنوان حی و زنده نامبرده و فرموده شهدا زنده اند و نباید مرده حساب شوند.

  ولایی گفت: کسانی که به زنده بودن شهدا در این دنیا اعتقادی ندارند خودشان مرده‌های زنده هستند و شهدا ناظر بر اعمال ما بوده و باید در این زمینه و برای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا با ادامه راه آنها تلاش مضاعف  کنیم.

  مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عاشورا با اشاره به نفوذ دشمن در بین خودی‌ها با تأکید بر حفظ هوشیاری و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری گغت: متأسفانه امروز برخی انقلابی نماها که ظاهر انقلابی دارند تلاش دارند با بزرگ نمایی تلاش‌های دشمن در حوزه خلیج فارس، ایران اسلامی را از سران کشور فرسوده‌ای چون عربستان بترسانند که قطعاً کور خوانده‌اند، ایران اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری استوارتر و قدرتمندتر از گذشته ایستاده است و هر تهدید دشمن را پاسخ دندان شکن خواهد داد.

  این مقام مسئول همچنین به برخی شیطنت‌ها نیز اشاره کرد و افزود: عده‌ای می‌گفتند که ما در سوریه چه کار داریم که حوادث اخیر ثابت کرد اگر در عراق و سوریه با داعشی ها نمی جنگیدیم در کرمانشاه و مناطق مرزی و داخل کشور با آنها روبه‌رو بودیم.

  حجت الاسلام ولایی افزود: عده روشنفکر نما و پریشان خاطر می‌گویند با داعش هم مذاکره کنیم مشکلی نیست، مشکلی نیست بروید مذاکره کنید، با چند نفر آمدند و ۱۷ نفر از هم وطنان ما را شهید کردند.

  وی افزود: متأسفانه این افراد انسان‌های مخلص و شهادت طلب را جنگ طلب و افرادی که از ترس دشمن خود را مخفی کرده و به دشمن پناه می‌برند میانه رو می‌گویند، اما زهی خیال باطل که انگار اگر ما از مقابل دشمن فرار کنیم دشمن بی‌خیال ما خواهد شد.

  وی گفت: امروز کسانی که در صدد زیر سووال بردن مدافعان حرم هستند همان‌هایی هستند که در ظاهر به شهدا احترام می‌گذارند و در باطن خواستار همکاری با دشمن هستند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عاشورا با اشاره به شیطنت‌های نابخردانه رئیس جمهور آمریکا گفت: آمریکا با وجود تمام تهدیدها و توطئه‌ها خودشان نیز می‌دانند که حریف ایران نخواهند شد و این عراق و افغانستان نیست که در آن جولان دهند، این ایران مهد دلیران و شهدای ۸ سال دفاع مقدس است.

  نظرات کاربران در مورد "برخی در صدد دوست جلوه دادن شیطان بزرگ در کشور هستند"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/