امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر : 48818 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تائیدصلاحیت ۱۲۶ نفر جدید درهیئت نظارت استان

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار برگزیده , اخبار منتخب , ارسباران | تعداد بازدیدها : 243 بازدید نفر
 • دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای آذربایجان شرقی:
  صلاحیت ۱۲۶ نفر از رد صلاحیت شدگان شهری در هیات عالی نظارت استان تایید شد
  دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای آذربایجان‌شرقی گفت: صلاحیت ۱۲۶ نفر از ردصلاحیت شدگان شهری در هیأت عالی نظارت استان تایید شد.
  قلی الله‌قلی‌زاده امروز در گفت‌و گو با فارس در تبریز افزود: از مجموع ۲۳۳ فقره شکایت رسیده به دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان، ۱۲۶ نفر توانستند با ارائه مدارک و دفاعیات مستند صلاحیت خود را دریافت کنند.

  عضو و دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای آذربایجان‌شرقی با اعلام این مطلب گفت: از مجموع ثبت‌نام‌کنندگان در انتخابات شوراهای شهری و روستایی آذربایجان‌شرق،ی پس از استعلام از مراکز چهارگانه و بررسی‌ها از سوی هیأت‌های اجرایی و نظارت همچنین انصراف برخی ثبت‌نام‌کنندگان در نهایت ۱۳ هزار و ۸۵ نفر تایید صلاحیت شدند.

  نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از مجموع کل افراد ردصلاحیت شده در هیأت‌های اجرایی و نظارت، ۲۳۷ نفر در شهرها و ۴۴۲ نفر در روستاها بودند .

  الله قلی‌زاده تصریح کرد: افراد ردصلاحیت شده در شهرها طبق قانون از سوم تا ششم اردیبهشت ماه فرصت داشتند تا اعتراض خود را به هیأت عالی نظارت استان ارائه کنند که در این زمان پس از بررسی‌ کمیته‌های حقوقی و نظارتی، جمعاً ۲۳۳ فقره پرونده شکایات از شهرها در هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تشکیل شد.

  دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: پس از بررسی‌ها و برگزاری جلسات مستمر و شبانه‌روزی و با مدنظر قرار دادن “نص” قانون در نهایت صلاحیت ۱۲۶ نفر که حدود ۵۴ درصد افراد شاکی را شامل می‌شود در هیأت عالی نظارت استان تایید شد.

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از این افراد ۹۰ نفر که شامل ۳۹ درصد می‌شود نیز دوباره ردصلاحیت شدند، تاکید کرد: طبق قانون این افراد می‌توانند اعتراض خود را به هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در تهران ارائه بدهند.

  وی افزود: ۱۷ نفر نیز در جریان بررسی به پرونده‌ها از شکایت خود انصراف دادند که شامل هفت درصد از پرونده‌های تشکیل شده در دبیرخانه هیأت عالی نظارت استان است.
  الله قلی‌زاده در ادامه به پرونده‌های ردصلاحیت شده روستایی اشاره کرد و گفت: ۹۹۹ پرونده ردصلاحیت شده روستاها از هیأت‌های نظارت شهرستان‌ها به دبیرخانه هیأت عالی استان ارسال و در دست بررسی است.

  وی افزود: نتیجه نهایی بررسی صلاحیت این افراد نیز به زودی از طریق دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان به فرمانداران اعلام خواهد شد.
  الله‌قلی‌زاده، ضرورت رعایت قانون در مدت‌ زمان تبلیغات را یادآور شد و بیان کرد: انتظار می‌رود نامزدها و طرفداران آنها در زمان قانونی تعیین‌شده برای تبلیغات، ضوابط قانونی را رعایت کنند تا ان‌شاءالله انتخاباتی باشکوه و پرشور داشته باشیم.

  نظرات کاربران در مورد "تائیدصلاحیت ۱۲۶ نفر جدید درهیئت نظارت استان"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/