امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر : 48808 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • مشارکت حداکثری مردم موجب تقویت نظام و انقلاب است

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار سیاسی , اخبار منتخب , ارسباران | تعداد بازدیدها : 514 بازدید نفر
 • مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر:
  مشارکت حداکثری مردم موجب تقویت نظام و انقلاب است
  اهرنما،مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر مشارکت حداکثری مردم از هر سلیقه و جناحی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت را موجب تقویت نظام و انقلاب عنوان کرد.

  به گزارشاهرنما حجت الاسلام رستم ممی زاده ظهر امروز در جمع اساتید ،کارکنان و دانشجویان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تلاش برای حضور پرشور و حماسی در انتخابات پیش رو را وظیفه همه آحاد جامعه عنوان کرد و نقش اساتید دانشگاهی را در تحقق این امر بسیار مهم و تأثیرگذار برشمرد.

  وی، افزود: امروز تلاش دشمن و رسانه های استکباری در خارج از کشور در جهت کاهش مشارکت و دلسرد کردن مردم از نظام اسلامی می باشد که امیدواریم همه با هم با وحدت ،زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه فراهم کنیم.

  این مقام مسوول به برخی سمپاشی های دشمن در عرصه دفاعی نیز اشاره کرد و افزود: همه این سخن پراکنی های مغرضانه دشمن، تلاش در جهت دشمن تراشی برای ایران اسلامی بوده است و این در حالی است که مسوولان ارشد نظام در سخنان متعدد  خود به بر این امر بر تأکید کرده اند که صنایع دفاعی کشورمان برای هیچ کشوری تهدید نبوده و هر کس به ایران اسلامی تعدی و تعرض کند با قدرت دفاعی و جواب دندان شکن مواجه خواهد شد.

  حجت الاسلام ممی زاده هدف از نمایش توانمندی های دفاعی کشور در عرصه موشکی را نشان دادن قدرتمندی کشور دراین حوزه برشمرد و افزود: عده ای مرغوب غرب می خواهند این قدرتمند را زیر سوال ببرند که قطعاً موفق نخواهد شد.

  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر به برخی مذاکره های جهت دار نیز اشاره کرد و افزود:امروز تلاش دشمن  برای  زمینه سازی برای مذاکره فقط برای تأمین امنیت برای اسرائیل بوده و هدف دیگری ندارند.

  وی افزود: متأسفانه امروز برخی افراد مغرض انقلابی‌گری را جنگ طلب و جنگ افروزی و غیرانقلابی مرغوب غرب را افرادی تعامل با دنیا و صلح طلب معرفی می‌کنند و این در حالی ست که بد عهدی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا برای همه ما مشخص شده و دراین راستا اعتماد کردن به دشمن ساده لوحانه است.

  ممی‌زاده منویات مقام رهبری در بحث جهاد کبیر و تأکیدات معظم له در این خصوص را یادآور شد و افزود: جهاد کبیر عدم اطاعت از کفار و ترویج اسلام ناب محمدی در عرصه های مختلف است.

  نظرات کاربران در مورد "مشارکت حداکثری مردم موجب تقویت نظام و انقلاب است"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/