امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | کد خبر : 48656 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با شعائر اسلامی باشد

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , ارسباران | تعداد بازدیدها : 176 بازدید نفر
 • فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با شعائر اسلامی باشد

   


  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه اهر بر فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با شعائر اسلامی باشد.
  به گزارش فارس از تبریز؛ سرگرد پاسدار علیرضا کریم پور در نشست مشترک با ادارات و نهادهای فرهنگی برای اجرای برنامه های فرهنگی شهرستان اهر در سال ۹۶، با تأکید بر ترویج فرهنگ غنی اسلامی در جامعه گفت: متأسفانه فضا سازی و تبلیغات محیطی در سطح شهرستان بخصوص در ایام اله ها و مناسبت های ویژه بخصوص در اعیاد و وفیات در شأن و منزلت انقلاب اسلامی نبوده و انتظار داریم دراین خصوص اهتمام ویژه شود.
  وی گفت: انتظار داریم دراین گونه مناسبت ها با همکاری بین بخشی تمامی ادارات بخصوص نهادهای فرهنگی دراین خصوص اهتمام جدی باشد و اگر مظاهر دینداری و تبلیغات مربوط به شعائر انقلاب از منظر دید عموم کاسته شود مطمئناً منکرات و جلوه های مفاسد خلاقی و فرهنگی در منظر عموم خود نمایی خواهد کرد.
  کریم پور اظهار امیدواری کرد اهتمام جدی نسبت به فضاسازی و تبلیغات شهری با محوریت شعائر اسلامی و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) از سوی ادارات و نهادهای فرهنگی صورت گیرد.
  این مقام مسئول همچنین از برگزاری آئین نکوداشت عالم بزرگوار دینی آیت اله نجفی اهری در دوم اردیبهشت ماه همزمان با روز شهرستان اهر خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حضور پرشور آحاد مختلف مردم این مراسم با شکوه خاصی برگزار شود.
  وی همچنین به طرح برخی چهره های مشکوک تاریخ در نشریات و سایت های منطقه ای نیز اشاره کرد و افزود: که دو گانه ی ما متحجر و متمدن نیست ، دوگانه ی ما آخوندزاده و قراجه داغی نیست ، دوگانه ی ما ارسباران و قره داغ نیست ، بلکه دوگانه ی ما حق و باطل است و یک خط فاصلی وجود دارد بین جبهه حق و جبهه باطل . بعضی ها بصورت حساب شده می خواهند این خط فاصل و این مرزبندی را کمرنگ کنند. بین حق و باطل هم اعتدال نیست، التقاط هست و صرف وسط بودن چیزی فضیلت نیست.
  این مقام مسئول تأکید کرد: برخی افراد به هر نحوی می خواهند با کمرنگ کردن این مرزبندی ، چهره های روشنفکر شیفته غرب را با عناوین و القاب مختلف بعنوان الگو برای جامعه اسلامی مطرح نمایند ، بخواهند یا نخواهند در زمین بازی دشمن قرار دارند. هیچ کس منکر مترجم بودن میرزاجعفر قراجه داغی و یا نمایشنامه نویس بودن میرزا فتحعلی آخوندزاده نیست بلکه سخن ما از داشتن مبنای تفکر این چهره ها و کوشش این جریان فکری برای بسط فرهنگ بیگانه در کشورمان که در آثار آخوندزاده و ترجمه آنها وجود دارد و همگی حکایت از جوهر ناسالم و غرب زده افکار اینها دارد.
  وی در پایان افزود: کسانی که رژیم منحط پهلوی فرصتی برای مطرح کردن آنها نیافت اما اکنون طرح این چهره های روشنفکری غرب زده توسط برخی افراد برای نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل می شود که سپاه ناحیه اهر یقینا در مرز بندی جبهه حق و باطل ، از حقیقت دفاع خواهد نمود و در ادای وظیفه انقلابی خود هیچ تعارفی با کسی ندارد.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با شعائر اسلامی باشد"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/