امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | کد خبر : 48493 | نویسنده : مدیر
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تشکیل ۲ شعبه ویژه برای رسیدگی به پرونده های جرایم انتخاباتی در اهر

 • دسته بندی مطلب : اخبار اهر و منطقه ارسباران , اخبار منتخب , ارسباران , خبر ویژه | تعداد بازدیدها : 355 بازدید نفر
 • تشکیل ۲ شعبه ویژه برای رسیدگی به پرونده های جرایم انتخاباتی در اهر

  اهرنما،رئیس دادگستری اهر، در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اهر، از تشکیل ۲ شعبه ویژه برای رسیدگی به پرونده های جرایم انتخاباتی در اهر خبر داد.
  به گزارش اهرنما،حجت الاسلام نظری ، گفت: یکی از این شعبه ها در دادسرا و شعبه دیگر هم در دادگاه های عمومی برای رسیدگی به پرونده های جرایم انتخاباتی تشکیل شده است.


  وی، افزود: با توجه به اینکه در شهرستان اهر علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها، انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نیز برگزار خواهد شد از کاندیداها انتظار داریم قوانین انتخاباتی را رعایت کنند.
  رئیس دادگستری اهر، گفت: تبلیغات زودهنگام، توهین و تهدید از کانال های مختلف و به خصوص فضاهای مجازی، استفاده از امکانات دولتی و عمومی و رعایت نکردن مسایل اخلاقی و قانونی از تخلفات و جرایم مهم انتخاباتی محسوب می شود.
  وی، خاطرنشان کرد عزم دادگستری شهرستان اهر در کنار هیئت های اجرایی و نظارت برگزاری انتخابات سالم در شهرستان اهر است که از کاندیداها و طرفداران آنها انتظار داریم ضمن رعایت کردن قوانین انتخاباتی از دادن وعده های غیرقانونی و حرف هایی که منجر به اختلاف می شود دوری کنند.
  رئیس دادگستری اهر، ابراز امیدواری کرد که انتخابات سال آینده با حضور حداکثری مردم ایران باعث یأس دشمنان و خوشحالی دوستان شود.
  در این جلسه معاون فرماندار اهر نیز، گفت: برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای اهر و هریس ۴۶ نفر کاندیدا ثبت نام کرده اند.
  سمندری، گفت: از این تعداد کاندیدا، ۳۶ نفر با حضور در فرمانداری شهرستان اهر و ۱۰ نفر نیز با مراجعه به ستاد انتخابات در وزارت کشور ثبت نام کرده اند.
  وی، افزود: هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات در شهرستان اهر تشکیل شده است و امیدواریم با همکاری تمامی مسئولان دخیل در امر انتخابات و رعایت قوانین انتخاباتی از سوی کاندیداها و طرفداران آنها و از همه مهم تر حضور حداکثری مردم شاهد برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه در شهرستان اهر باشیم.
  در این جلسه دادستان عمومی و انقلاب اهر نیز، گفت: دادگستری شهرستان اهر نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلفات انتخاباتی به جد با آن برخورد قانونی خواهد کرد و در ۲ دور انتخابات مجلس شورای اسلامی پرونده های مختلف جرایم انتخاباتی تشکیل شده است که این پرونده ها یا در حال رسیدگی است و یا منجر به صدور حکم شده است.
  شهبازپور، گفت: از کاندیداهای احتمالی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در شهرستان اهر انتظار داریم از تبلیغات های زود هنگام دوری کنند و در موعد مقرر تبلیغات قانونی نیز تنها قوانین انتخاباتی را رعایت کنند و از کارهایی که در قانون انتخابات منع شده اند دوری کنند.

  نظرات کاربران در مورد "تشکیل ۲ شعبه ویژه برای رسیدگی به پرونده های جرایم انتخاباتی در اهر"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/