امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 39009 | نویسنده : مدیریت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • استکبارستیزی نشانه آگاهی مردم از جنایات‌ دشمن در جوامع اسلامی است

  استکبارستیزی نشانه آگاهی مردم از جنایات‌ دشمن در جوامع اسلامی است

  اهرنما- مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر گفت: استکبارستیزی گواه روشنی بر آگاهی مردم از جنایات‌ مکرر دشمنان در جوامع و کشورهای اسلامی است.

  به گزارش اهرنما/ حجت‌الاسلام رستم ممی زاده ضمن اشاره به فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: آمریکا با اجرای نمایش‌های ظاهری در مبارزه با گروه‌های تروریستی چون داعش، اهداف شوم خود را بر همه ملت‌های جهان آشکار کرده که از طرفی برای تروریست‌ها تأمین سلاح و از طرفی دیگر ائتلاف علیه آن‌ها تشکیل می‌دهد.

  ۱۸۹۲۳۷۲

  وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره به دنبال ترویج ایران هراسی در سراسر جهان هستند، افزود: دشمنی استکبار جهانی که در رأس آن آمریکایی‌ها هستند با ایران تمام‌شدنی نیست و هرروز با روش‌های جدید به تهدید ملت ایران می پردازند.

  حجت‌الاسلام ممی زاده ۱۳ آبان را فرصتی مناسب برای افشاگری خیانت‌های نظام استکباری و آمریکا در خصوص نمایش‌های ظاهری در مبارزه با گروه‌های تروریستی دانست و اضافه کرد: صدای رسای ملت ایران با حفظ وحدت و یکپارچگی در صفوف راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان به معنای لبیک‌گویی به ندای رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با استکبار جهانی است.

  وی همچنین با بیان اینکه استکبارستیزی نشان‌گر آگاهی مردم از جنایت‌های مکرر دشمنان در کشورهای اسلامی است، بیان داشت: ایجاد تفرقه و دشمنی بین ملت‌های مسلمان، تضعیف قدرت کشورهای اسلامی و نابودی نظام دمکراسی ایران از هدف‌های استکبار جهانی است.

  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر اظهار داشت: راهپیمایی و تظاهرات مردم همیشه درصحنه موضوعی است که دشمنان ایران به‌ویژه آمریکا هر بار با دیدن اتحاد و همدلی مردم در تجمعات گسترده با محوریت محکوم کردن جنایت‌های بی‌پایان روحیه خود را از دست می‌دهد ولی با این وجود به شدت در فکر نفوذ به ایران است.

  وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها در موضوع رخنه فرهنگی با شکست مواجه شده اند، عنوان کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری در خصوص خطر نفوذ آمریکا هشدار داده اند، مردم در صورت اجرایی شدن شروط رهبری در موضوع برجام آن را قبول خواهند کرد.

  حجت‌الاسلام ممی زاده در پایان خاطرنشان کرد: مردم ولایت مدار  و همیشه در صحنه شهرستان اهر همگام با سایر آحاد مردم در کشور عزیزمان ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر با آرمان های بلند بنیان گذار جمهوری اسلامی ایرا و رهبر معظم انقلاب پیمانی دوباره خواهند بست.

  نظرات کاربران در مورد "استکبارستیزی نشانه آگاهی مردم از جنایات‌ دشمن در جوامع اسلامی است"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/