امروز و ساعت دقیقه می باشد.
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ | کد خبر : 35679 | نویسنده : مدیریت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • احداث بزرگراه بین‌المللی در ارسباران از اولویت‌های دولت است

  مشاور رئیس جمهور: احداث بزرگراه بین‌المللی در ارسباران از اولویت‌های دولت است

  اهرنما / دستیار ارشد و مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت‌ها از تصمیم دولت و اهتمام جدی آن برای احداث یک بزرگراه بین‌المللی در منطقه ارسباران خبر داد.

  IMG_4319به گزارش اهرنما، حجت‌الاسلام علی یونسی امشب در جمع مدیران شهرستانی اهر از اهتمام جدی دولت برای ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی منطقه برای رونق اقتصادی اهر و ارسباران خبر داد و اظهار داشت: امید می‌رود با وحدت و همدلی دولت و ملت بتوانیم گام‌های عملی برای رفاه اجتماعی مردم برداریم.

  وی، سفر رئیس‌جمهوری به آذربایجان را نشان از عشق و علاقه ریاست جمهوری به این دیار قهرمان پرور ذکر کرد و افزود: امید می‌رود با وحدت و همدلی دولت و ملت گام‌های مهمتر و اساسی در این زمینه برای استان آذربایجان‌شرقی برداشته شود.

  نماینده تام‌الاختیار دولت در سفر ریاست جمهوری به شهرستان اهر، منطقه ارسباران را منطقه‌ای سرشار از استعدادهای بالقوه در زمینه کشاورزی، معدن و گردشگری ذکر کرد و افزود: رونق اشتغال و تولید در گرو ایجاد زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری، امنیت، اقتصادی و حمایت از سرمایه‌گذاران است که این شهرستان به دلیل قابلیت‌های متعدد می‌تواند در زمینه‌سازی برای اشتغال‌ پایدار موثر باشد.

  وی، بیکاری را یکی از علل و زمینه برای فقر، ناهنجاری و مشکلات متعدد اجتماعی عنوان کرد و افزود: فقر فساد فرهنگی را نیز به دنبال خواهد داشت که باید همه با هم در این زمینه تلاش مضاعف کنیم.

  دستیار رئیس جمهور به ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه نیز اشاره کرد و افزود: نباید در قالب رقابت‌ها و دعواهای سیاسی مردم فراموش شوند چون مردم ولی‌نعمتان نظام و انقلاب هستند.

  یونسی، گفت: رقابت‌ها باید سالم، قانونی و اخلاقی باشد و نباید در این رقابت‌ها از حدود اخلاق خارج شویم.

  این مسئول به تلاش استکبار جهانی در ایجاد تفرقه در بین قومیت‌های مختلف با هدف ضربه زدن به وحدت و امنیت ملی اشاره کرد و افزود: دیگر حربه‌های اختلاف قومیتی به ترفندی کهنه تبدیل شده است.

  یونسی مردم آذربایجان را مردمی ولایتمدار و یکی از ارکان نظام اسلامی ذکر کرد و ادامه داد: از دوره صفوی این خطه همیشه پیشتاز در همبستگی ملی و حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی بوده و در انقلاب اسلامی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع مقدس نقش بی‌بدیل خود را مثل همیشه ایفا کرده است.

  وی، تأکید کرد اقوام ایران رنگین کمان مقدس جمهوری اسلامی بوده و همه اقوام و قومیت‌ها با وحدت و همدلی و برادری در کنار هم در تحکیم نظام و انقلاب بوده و خواهند بود.

  فرماندار اهر نیز مهار آب‌های روان، تکمیل و تسریع در اجرای بزرگراه اهر ـ تبریز، توجه به بخش معدن، اخذ مجوز برای اتصال به منطقه آزاد ارس، توجه به امر گردشگری و کشاورزی و اختصاص اعتبار به زیرساخت‌های صنعتی و کشاورزی و گردشگری را خواستار شد.

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی نیز به افزایش ظرفیت بیمارستان اهر، ارتقای شهرستان به فرمانداری ویژه، پیگیری استان ارسباران، ایجاد راه‌آهن بستان آباد، سراب، هریس، اهر، نیروگاه بادی، ایجاد دانشگاه ملی، منطقه ویژه اقتصادی، اختصاص اعتبار به شهرک جدید صنعتی، توجه به امر حاشیه‌نشینی را از خواسته‌های مردم و مسئولان منطقه ذکر کرد و خواستار عنایت ویژه دولت و رئیس جمهور در سفر اخیر به این شهرستان شد.

  به گزارش فارس، مشاور ارشد رئیس جمهور پیش از حضور در جلسه شورای اداری ضمن حضور در گلزار شهدا به شهدای ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

   

  نظرات کاربران در مورد "احداث بزرگراه بین‌المللی در ارسباران از اولویت‌های دولت است"
 • ارسال پیامک

  ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی09144261077


  www.shahryarsms.ir

 • چاپ نایلکس تبلیغاتی

  برای اولین بار در ارسباران09144261077


  http://www.aharnoma.ir/